O nas

NASZA STOLARNIA

Nasza wrocławska stolarnia powstała z ogromnej pasji do drewna – materiału wdzięcznego, ciepłego i uniwersalnego. Wykorzystując charakterystyczne cechy dębu, sosny, jesionu czy olchy tworzymy oryginalne meble, akcesoria i dekoracje domowe.

Każdy robi to, co umie najlepiej

Duet projektantów na bieżąco śledzi współczesne trendy wnętrzarskie. Inspiracją są wnętrza z całego świata i choć nie wszystkie da się „przenieść” w nasz region, starają się choćby zaznaczyć w swoich projektach choćby ideę inspiracji.

W zespole mamy nieocenionych specjalistów, w tym technologa, który pomysły projektantów przekuwa w praktyczne rozwiązania tak, aby meble nie przysparzały problemu zarówno stolarzom jak i ich przyszłym użytkownikom. Nasi ludzie dbają też o dobór materiałów najwyższej jakości, które sprowadzamy głównie od lokalnych producentów, wspierając to, co polskie. Wychodzimy z założenia, że co dobre, powinno zostać docenione.

Jak to się u nas robi…

Najpierw rodzi się pomysł, który następnie przeradza się w szczegółowy, dopracowany projekt. Realizacja jest naszą ulubioną częścią całego procesu – kochamy pracować z drewnem i przede wszystkim sprawiać radość Klientom. Nasz zespół – ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem – zawsze dokłada wszelkich starań, aby mebel zachwycał nie tylko swoim wyglądem, ale i funkcjonalnością.

Nasze meble

Jako że projektując meble bierzemy pod uwagę całość mieszkania w ofercie posiadamy przede wszystkim takie, które można umieścić w każdym domowym pomieszczeniu. Można z nich tworzyć spójne aranżacje lub eklektyczne, stylowo urządzone mieszkania. Nasze meble dobrze prezentują się także samodzielnie, bez uzupełnienia wnętrza.

Wszystkie utrzymane są w eleganckim, klasycznym a zarazem nowoczesnym stylu. Meble Vratislavia zawsze będą wyglądać efektownie!

Dobre, klasyczne drewno nigdy nie wychodzi z mody!