Darmowa dostawa

Dostawa gratis! Wniesienie gratis! Zadowolenie gratis!

We Vratislavii wiemy, jak ważny jest czas a zarazem jakość dostawy zamówionych produktów. Dlatego też meble powierzamy sprawdzonemu partnerowi logistycznemu. Jest to firma typu home delivery, czyli dostarczająca meble wraz z wniesieniem do domu. Nie jest ważne, czy mieszkacie na parterze czy na 20 piętrze – usługa obejmuje skuteczne dostarczenie mebla w nienaruszonym stanie! Szkodowość dostaw balansuje na granicy 1%, można więc powiedzieć, że jest to najlepsza opcja zakończenia cyklu zakupu mebli Vratislvia, bo unikniemy wszyscy niepotrzebnych reklamacji. A jeśli nawet taka się przydarzy reagujemy błyskawicznie, żebyście Państwo nie zostali z problemem sami.

Usługi typu home delivery, jak można się spodziewać, nie są najtańsze na rynku. My jednak zdajemy sobie sprawę, że jakość jest ważniejsza niż “jakoś”, dlatego nie dość, że wybraliśmy dla Państwa usługę najlepszą na rynku, to macie ją od nas za darmo! Bez względu na wartość zamówienia, bez względu na miejsce dostawy – ten koszt bierzemy na siebie. 

Dlatego też, kiedy finalizujecie Państwo zakup w naszym sklepie, nie znajdziecie opcji wyboru sposobu dostawy – dostarczamy zawsze najlepiej i za darmo!