Konkurencyjne terminy realizacji

Mimo problemów i to globalnych związanych z zaopatrzeniem w surowiec staramy się spełniać Państwa oczekiwania jak najszybszej dostawy zamówionych u nas produktów.

W naszej ofercie są meble z krótszym terminem realizacji jak stoły, stoliki kawowe, meble w stylu loftowym – niektóre dostępne mogą być już w ciągu 7 dni, ale są też meble wymagające większej ilości czasu jak choćby komody, szafy, gdzie jest więcej detali, dodatkowych elementów itp.

Jako że do produkcji mebli wykorzystujemy najbardziej poszukiwany i ceniony surowiec jakim jest drewno, wciąż monitorujemy rynek i dążymy do zwiększania zapasu i uzupełniania ewentualnych braków materiałów. To niezbędne działania, jakie należy podejmować, aby sprostać wyzwaniu szybkiej realizacji w tych trudnych czasach. Chcemy nawet przez to wyprzedzić konkurencję, gdzie nierzadko termin oczekiwania wynosi ponad miesiąc. Ustawiliśmy też tak cykl produkcyjny, żeby zoptymalizować czas montażu mebli, lakierowania i przygotowania do transportu. Gotowy produkt wyjeżdża od nas do nowych właścicieli bezpiecznym transportem, który również wybraliśmy w drodze wielu prób i doświadczeń.

Niemniej jednak wciąż ulepszamy proces zakupu, produkcji i wysyłki, żeby skrócić go do niezbędnego, ale bezpiecznego dla prawidłowego wykonania mebla czasu.